Liverpul se kockao - Vardi promašio penal, "redsi" se vratili pobjedama

Ni rano vođstvo od 2:0, u drugom poluvremenu i 3:1, zamalo nije bilo dovoljno - Džejmi Vardi je u 73. minutu promašio penal za 3:2.
Kutinjo, Foto: Reuters
Ažurirano: 23.09.2017. 18:49h

Livepul je slavio na "King Pauru" protiv Lestera sa 3:2 i prekinuo seriju od četiri meča bez pobjede u svim takmičenjima.

Nad četom Jirgena Klopa su, međutim, ostali da vise upitnici, još jednom zbog slabe igre u defanzivi.

Лестер - Ливерпуль 2:3 от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Pucao je pravo u Simona Minjolea, koji je na kraju postao junak Liverpulove treće pobjede u šest kola Premijer lige.

Brazilac Filipe Kutinjo postigao je prvi gol za Liverpul nakon ljetošnje "sapunice" i insistiranja da pređe u Barselonu. On je u 23. minutu povećao na 2:0, samo osam minuta pošto je Salah doveo "redse" u vođstvo.

Okazaki je smanjio u posljednjem sekundu prvog poluvremena, Henderson povećao na 3:1 za goste, Vardi smanjio na 3:2, a onda je uslijedila drama...

Kreg Šekspir, trener Lestera, na kraju je ipak pružio ruku Jirgenu Klopu.