Liverpul u finišu zadržao šampionske snove, Salah proslavio jubilarni gol

2251 pregleda 0 komentar(a)
Mohamed Salah slavi gol protiv Sautemptona, Foto: AP

Navijači Liverpula 80 minuta su strahovali da će se šampionski snovi srušiti na jugu, ali na kraju proslavili pobjedu i povratak na prvom mjesto Premijer lige.

"Redsi" su slavili na gostovanju Sautemptonu 3:1 i ponovo stekli dva boda prednosti nad Mančester sitijem, ali uz meč više.

Sautempton je poveo golom Šejna Longa u devetom minutu, a izjednačio je Nabi Keita.

Vrijeme je prolazilo, nije bilo promjene rezultata sve do 80. minuta, kada je pogodio Mohamed Salah.

Bio je to njegov 50. gol u Premijer ligi, na 69. meču - nijedan igrač Liverpula nikada nije stigao brže do 50. pogotka od vihornog Egipćanina.

Konačan rezultat postavio je Džordan Henderson.