Liverpul već vidi titulu: Mančester siti izgubio kod kuće, Junajted u gostima

Senzacionalnu pobjedu Volvsima donio je Adama Traore u 80. i 94. minutu,
5236 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 06.10.2019. 19:47h

Šok nad šokovima na Etihadu - Mančester siti je izgubio od Vulverhemtona kod kuće 2:0.

Šampion je doživio drugi poraz ove sezone, ima osam bodova manje od Liverpula, koji je juče ostvario 17. uzastopnu pobjedu u Premijer ligi i ima maksimalan učinak u prvih osam kola.

Senzacionalno slavlje Vulvsima donio je Adama Traore u 80. i 94. minutu.

Tejmi Ejbraham je upisao još jedan gol, Mejson Maunt opet pogodio i blistao na sredini terena, a Čelsi plesao na "Sent Meriju", protiv Sautemptona 4:1.

Ejbraham je osmim pogotkom u prvenstvu načeo domaćina, Maunt povisio na 2:0, da bi se u nastavku upisali Ngolo Kante i Miči Bašuaji.

Arsenal je golom Davida Luisa u devetom minutu pobijedio Bornmut na svom terenu - 1:0.

A loš dan za mančesterske gigante zaključen je u Njukaslu, gdje je domaći tim bio bolji od Mančester juanjteda 1:0.

Mlađi od braće Longstaf, 19-godišnji Metju pogodio je u 72. minutu, za prvu pobjedu trenera Stiva Brusa iz 23. pokušaja u utakmicama sa "đavolima".

Njukasl je sada na osam bodova, "đavoli" imaju samo bod više, a dva su iznad zone ispadanja pred veliki drbi sa Liverpulom.