Lovćen se razišao sa Tiodorovićem

66 pregleda 4 komentar(a)
Luka Tiodorović, Foto: FK Lovćen
Ažurirano: 10.05.2016. 21:54h

Veče uoči gostovanja Mornaru, možda i presudnog meča za očuvanje nasušnog prvoligaškog opstanka uprava Lovćena je prelomila - iz tima je odstranjen Luka Tiodorović, sa kojim je raskinut ugovor.

Razlozi su (ne)disciplinske prirode.

U subotnjem susretu sa Iskrom na Obilića poljani, 30-godišnji vezista je ušao na teren u 73. minut pri rezultatu 2:0 za Cetinjane. Tri minuta kasnije, isključen je nakon verbalnog duela sa sudijom Pavlom Radovanovićem, a u preostalih četvrt časa Danilograđani su sa igračem više izjednačili...

Tiodorović je u Lovćen stigao prošlog ljeta. Prethodno je nastupao za Budućnost, Kom, Dečić, Mogren, Mladost, a nosio je i dresove Smedereva, Mornara, Radničkog iz Kragujevca...

Četiri kola prije kraja šampiona, tim iz prijestonice je u zoni baraža, sa 30 bodova, šest više od posljednjeg Mornara.