Lovćen trijumfom protiv Dečića završio seriju kontrolnih mečeva

Izabranici Mojaša Radonjića su sa 2:0 savladali Dečić, trenutno posljednju ekipu na tabeli crnogorskog šampionata.
Ažurirano: 18.02.2014. 22:33h

Fudbaleri Lovćena trijumfom su okončali niz prijateljskih utakmica u sklopu priprema za nastavak sezone.

Nakon nekoliko prilika na startu meča, prednost Lovćenu donio je u 33. minutu Luka Merdović.

Na drugi gol se čekalo do 77. minuta, kada je Lovćen iz penala udvostručio vođstvo.

U kaznenom prostoru domaćih srušen je Nikola Draganić, a sa 11 metara konačan rezultat postavio je Dejan Bogdanović i donio sedmu pobjedu Lovćenu u devet pripremnih mečeva, u kojima su upisali i dva poraza.

Lovćen na startu nastavka šampionata očekuju teški dueli, prvo u gostima sa Petrovcem, koji je prvi dio prvenstva završio sa jednakim brojem bodova kao i Cetinjani, a nakon toga i okršaj sa prvoplasiranom Sutjeskom na Obilića poljani.

Dečić, sa druge strane, čeka duel u Tuzima protiv Budućnosti, nakon čega gostuje Mogrenu.