Luka Đorđević stavio tačku i približio Arsenal polufinalu

Đorđević postigao gol za konačnih 4:2
Luka Đorđević, Foto: Arsenal Tula
Ažurirano: 28.11.2018. 18:16h

Arsenal Tula je pred plasmanom u polufinale Kupa Rusije, pošto je danas slavio na gostovanju Orenburgu sa 4:2. "Oružari" sa tim rezultatom imaju priliku da u februaru pred svojom publikom ovjere plasman među četiri ekipe koje će se boriti za trofej.

Posljednji gol postigao je crnogorski napadač Luka Đorđević, koji je u igru ušao u 80. minutu a u petom minutu nadoknade je stavio tačku na utakmicu.

"Oružari" su do 21. minuta imali dva gola prednosti dublom Kangve, koji je prvi gol dao u sedmom minutu.

Begić je smanjio u 41. a Kombarov je u 62. vratio dva gola prednosti za goste. Golom Despotovića u 79. minutu domaći su najavili da žele više od poraza, ali je samo minut kasnije novi trener "oružara" Igor Čerevčenko uveo Budvanina, koji je riješio meč.