Marko Burzanović lansirao Grbalj, Petrovac remizirao

Grbalj - Metalac 1:0, Petrovac - Zlatbor 1:1 u posljednjim provjerama pred nastavak Telekom 1. CFL
1848 pregleda 0 komentar(a)
Marko Burzanović

Fudbaleri Petrovca i Grblja odigrali su posljednje kontrolne utakmice pred nastavak šampionata, koji kreće u ponedjeljak utakmicama 20. kola.

Petrovčani su remizirali sa srpskim drugoligašem Zlatiborom (1:1). Poveli su gosti golom defanzivca Nikole Divca u 19. minutu, a remi ekipi Nenada Vukčevića donio je mladi vezista Mirza Đurđević u 60. Petrovac, koji je pretposljednji na tabeli, u utorak u prvom kolu nastavka prvenstva gostuje Komu.

Grbalj, koji je na začelju sa pet bodova manje, pokazao je u pripremnom periodu da je speman da se upusti u grčeviti borbu za spas. Izabranici Marka Vidojevića savladali su u posljednjoj provjeri Metalac iz Gornjeg Milanovca sa 1:0, golom Marka Burzanovića u 82. minutu iz penala.