Mesi može sam - za sada, ubjedljivi Atletiko

MESI, Foto: Reuters
Ažurirano: 26.08.2017. 22:22h

Dok igra Leo Mesi, Barselona je veliki tim, bez obzira što nema više Nejmara, što je Suares povrijeđen...

Mesi je sam riješio gostovanje Alavesu, golovima u drugom poluvremenu, i svom timu donio drugu pobjedu u sezoni.

Argentinac je postao tek drugi igrač u istoriji koji je postigao 350 prvenstvenih golova igrajući samo u jednom timu - takav golgeterski skor ima samo Gerd Miler, legendarni napadač Bajerna.

U prvom poluvremenu nije slutilo da će to biti njegova noć, jer je u 39. minutu promašio penal (Pačeko je odbranio šut sa bijele tačke).

U nastavku je buknula nenadmašna klasa najboljeg igrača današnjice, koga je stativa spriječila da upiše het-trik.

Barselona ima šest bodova iz dva meča, ali se na početku sezone oslanja samo na Mesija.

Za velike stvari potrebna je mnogo veća podrška saigrača...

Atletiko je deklasirao Las Palmas - 5:1 na Kanarskim ostrvima.

Brzo su gosti poveli 2:0, domaćin smanjio u 58. minutu, da bi Koke sa dva sjajna gola riješio sve dileme.