Mesi može sve - Barselona u četvrtfinalu

Mesi je 12 minuta prije kraja namjestio loptu na 20-ak metara od gola Baskijaca i iz slobodnog udarca pogodio od stative za prolaz Katalonaca u četvrtfinale.
1 komentar(a)
Mesi, Foto: Reuters
Ažurirano: 11.01.2017. 22:22h

Barselona ne igra u vrhunskoj formi, zbog toga u Primeri i zaostaje za Realom, ali ima Lea Mesija koji jednim potezom može da odluči utakmicu.

U revanšu osmine finala Kupa Kralja Atletik Bilbao je na "Nou Kampu" u 51. minutu preko Saborita smanjio na 2:1 i imao rezultat za produžetke, a onda je stvar u svoje ruke preuzeo petostruki dobitnik Zlatne lopte za najboljeg fudbalera na svijetu.

Барселона - Атлетик Бильбао 3:1. Обзор матча. Кубок Испании 2016/17. 1/8 финала. 2-й матч. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Ovo je treća utakmica zaredom da majstor fudbala iz Rosarija pogađa iz slobodnog udarca - na isti način je smanjio na 2:1 u prvoj utakmici Kupa protiv u Bilbaou, ali i donio svom timu bod na "Madrigalu" protiv Viljareala u nedjelju veče u Primeri.

Barsa je vodila 2:0 golovima Luisa Suaresa i Nejmara iz penala, ali su Baskijci skupo prodali kožu. Morao je da "interveniše" najbolji...