Mesi torpedovao Espanjol, Atletiko spustio Baskijce na zemlju, Sevilja u 92. ostala bez pobjede

"Kolćonerosi" su slavili goste iz Baskije 3:0 i izjednačili se sa na vrhu sa Barselonom, koja večeras igra sa Espanjolom u gostima
77 pregleda 0 komentar(a)
grizman, Foto: Reuters
Ažurirano: 08.12.2018. 21:38h

Leo Mesi nosio je Barselonu do ubjedljive pobjede nad Espanjolom 4:0 i povratka na vrh Primere, sa tri boda više od Atletika i Sevilje.

Mesi je postigao dva briljantna gola iz slobodnih udaraca, asistirao Dembeleu, a u strijelce se upisao i Suares.

Atletiko je spustio na zemlju opasni Alaves, najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone u Španiji.

"Kolćonerosi" su savladali goste iz Baskije 3:0 i izjednačili se sa na vrhu sa Barselonom, koja večeras igra sa Espanjolom u gostima.

Nikola Kalinić je prvim golom u Primeri doveo Atletiko u vođstvo na centaršut Arijasa.

Alaves se hrabro borio na "Vandi", ali je u finišu meča potpisao kapitulaciju.

Na 2:0 je povisio Antoan Grizman, kome se lopta srećno odbila od stative.

Konačan rezultat postavio je Rodrigo.

Stefan Savić je igrao 90 minuta...

Uzbudljiv meč odigrali su Valensija i Sevilja.

Gosti su vodili od 55. minuta, kada je pogodio Sarabija, sve do drugog minuta nadoknade.

Tada je Dijakabi pogodio za 1:1 i spriječio Sevilju da dođe na prvo mjesto, uoči Barsinog meča.