Milan deklasirao Kjevo

Milana je Kjevu naplatio svu muku u dosadašnjem toku sezone - ekipa Masimilijana Alegrija je slavila sa 5:1, u prvoj utakmici 11. kola Serije A.
2 komentar(a)
Milan, Foto: Beta AP
Ažurirano: 03.11.2012. 20:14h

"Roso-neri" su samo u prvom dijelu utakmice imali problema da slome otpor gostiju.

Urbi Emanuelson je u 16. minutu doveo Milan u vođstvo, ali je dva minuta kasnije izjednačio Serđo Pelisije.

Ipak, golom Rikarda Montoliva u 36. minutu domaćin je stigao do nove prednosti, da bi Bojan Krkić pet minuta kasnije bio strijelac trećeg pogotka za Milan, svog prvog u dresu ovog tima.

Najbolji igrač Milana ove sezone, Stefan El Šaravi u 75. minutu je povisio na 4:1, a konačan rezultat postavio je Đampaolo Pacini u trećem minutu sudijske nadoknade.

Derbi kola igra se večeras od 20.45 u Torinu, gdje se sastaju lider na tabeli Juventus i drugoplasirani Inter.