Milan - Juventus u četvrtfinalu Kupa Italije

Izabranici Masimilijana Alegrija savladali su Ređinu sa 3:0 golovima Jepesa u 51, Nijanga u 79. i Pacinija u 81. minutu.
1 komentar(a)
Milan, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 13.12.2012. 23:12h

"Klasik" u četvrtfinalu Kupa Italije - baš kao prošle sezone, sudariće se Milan i Juventus!

Nakon što je "stara dama" izborila plasman među osam pobjedom nad Kaljarijem u srijedu veče (1:0, gol Đovinka, Vučinić ostao na klupi), isto je večeras uradio Milan, ali na još lakši način.

Prošlogodišnji obračun Juvea i Milana u četvrtfinalu odlučio je Mirko Vučinić, fantastičnim golom u produžetku revanš utakmice.

Plasman u četvrtfinale juče izborili su još Roma i Katanija, a ostali putnici biće poznati naredne sedmice.