Milan lako sa Lacijom

Pacini, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 02.03.2013. 22:17h

Fudbaleri Milana savladali su Lacio na “San Siru” sa 3:0 i pretekli ga na trećoj poziciji na tabeli.

Sve je bilo puno lakše za “roso-nere” kada je Kandreva u 17. minutu dobio crveni karton i omogućio domaćinu da do kraja meča igra sa igračem više.

Iako su nastupili bez povrijeđenog Balotelija, Milanezi su poklon objeručke prihvatili - Pacini je u 44. minutu postigao 11. gol u sezoni prije nego što je Kevin-Prins Boateng, minut prije kraja poluvremena, povećao na komfornih 2:0 za Milaneze.

Nastavak je odigran u laganom ritmu, a pobjedu je uljepšao Pacini još jednim golom pola sata prije kraja utakmice.