Milan slavio na Siciliji

Do šeste pobjede u prvenstvu, Milan je došao poslije preokreta u drugom poluvremenu
1 komentar(a)
Boateng, Foto: Beta AP
Ažurirano: 30.11.2012. 22:07h

Fudbaleri Milana savladali su večeras na gostovanju Kataniju sa 3:1 (0:1) u prvom meču 15. kola Serije A.

Do šeste pobjede u prvenstvu, Milan je došao poslije preokreta u drugom poluvremenu, mada je u većem dijelu tog perioda imao igrača više, pošto je domaćin u 49. minut ostao bez isključenog Barijentosa.

Nikola Legrotalje je u 11. minutu doveo Kataniju u vođstvo, a sva tri boda gostima donijeli su Stefan El Šaravi u 53. i 91. i Kevin Prins Boateng u 56. minutu.

El Šaravi je postigao 13. gol u prvenstvu i potvrdio da ove sezone igra u odličnoj formi, dok je u finišu utakmice crveni karton kod gostiju zaradio Boateng.

Sjutra igraju Juventus i Torino, dok se u nedjelju sastaju Napoli - Peskara, Bolonja - Atalanta, Đenova - Kjevo, Inter - Palermo, Lacio - Parma, Sijena - Roma, Udineze - Kaljari i Fiorentina - Sampdorija.