Het-trik Duvana Sapate donio tri boda timu iz Bergama na gostovanju u Udinama
66 pregleda 0 komentar(a)
Milan - Torino, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 09.12.2018. 21:43h

Milan nije iskoristio kikseve Rome i Lacija, pa je i propustio šansu da se odlijepi na tabeli u borbi za četvrto mjesto.

"Rosoneri" su u blijedoj partiji odigrali bez golova protiv Torina na "San Siru", tako su i dalje na bod više od petoplasiranog Lacija.

Toro je u prvom poluvremenu bio i bolji rival, a Milan je najbolju šansu propustio u 87. minutu, kada je zicer promašio Kutrone.

Atalanta je pobijedila Udineze u gostima (3:1) i preskočila Romu na šestom mjestu na tabeli Serije A.

Tim iz Bergama ima bolju gol-razliku od "vučice", a do šestog trijumfa u šampionatu je stigao het-trikom Duvana Sapate - Kolumbijac je mrežu "zebri" tresao u 2, 62. i 80. minutu.

Parma i Kjevo su remizirali (1:1), Empoli je savladao Bolonju (2:1), a spektakularan meč su odigrali Sasuolo i Fiorentina.

Bilo je 3:3, svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu, a domaćinu nije bilo dovoljno ni to što je dva puta imao po dva pogotka prednosti.

Za Sasuolo su pogađali Dankan, Babakar i Sensi, a strijelci za "violu" su bili Simeone, pa Benasi ii Miraljas, koji su donijeli bod pogocima u 89. i 96. minutu.

Udineze - Atalanta 1:3