Military futsal krenuo pobjedom

"Vojnici" su večeras nakon preokreta savladali šampiona Republike Irske, ekipu Blu Medžika sa 3:1.
1 komentar(a)
Futsal, Foto: FSCG
Ažurirano: 16.08.2016. 22:16h

Crnogorski prvak u malom fudbalu, ekipa Military futsala, pobjedom je otvorila preliminarni turnir kvalifikacija za Ligu šampiona, koji se održava u Podgorici.

Gosti su poveli u 10. minutu golom Paskieviča, da bi Zdravko Đoković tri minuta prije kraja prvog poluvremena poravnao na 1:1. Otpor Iraca su u posljednjoj četvrtini meča slomili Milan Lakčević i Zoran Barović, golovima u 32. i 34. minutu.

Military futsal je prvi na tabeli nakon prvog kola, zbog bolje gol razlike od grčke Atine, koja je u prvom meču grupe savladala Tre Fjori iz San Marina sa 3:2.

Crnogorski šampion sjutra (petak) igra meč drugog kola sa Tre Fjorijem. Duel u Sportskon centru "Morača" počinje u 20.30 časova.

Samo pobjednik grupe ide u narednu fazu kvalifikacija.