Mladost bolja od Budućnosti, Sutjeska izgubila od Radničkog iz Niša

Budućnost i Mladost međusobno su ukrstili koplja na Starom aerodromu i slavila je Mladost - 1:0, golom nekadašnjeg napadača Budućnosti Ivana Vukovića početkom drugog poluvremena.
1 komentar(a)
Mladost - Rudar, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 25.06.2015. 19:12h

Tri crnogorska predstavnika u kvalifikacijama za Ligu Evrope imala su večeras generalne probe za prve utakmice prvog kola.

Sutjeska, koja se priprema na Kopaoniku, je istim rezultatom poražena od niškog Radničkog. Četi Brajana Nenezića presudio je Saša Marjanović u 12. minutu.

Sutjeska u 1. kolu kvalifikacija igra sa mađarskim Debrecinom, Mladost sa Nefčijem iz Azerbejdžana, dok je protivnik Budućnosti letonski Spartaks Jurmala.