Mladost i Bokelj ubjedljivi, remi Dečića

Mladost je u Donjoj Gorici savladala Igalo 3:1 i zahvaljujući remiju Dečića osamila se na čelu tabele.
231 pregleda 0 komentar(a)
Anđelko Jovanović, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 26.08.2018. 17:45h

Fudbaleri Mladost Lješkopolja, Bokelja i Jedinstva ostvarili su ubjedljive pobjede u trećem kolu Druge crnogorske lige.

Do pobjede došla je golovima Marka Tućija u 48, Anđeljka Jovanovića u 66. i Elija Ngona u 86. minutu. Jedini gol za finalistu Kupa iz prošle sezone postigao je rezervista Marko Dragaš, tri minuta prije kraja.

Dečić je u Tuzima igrao sa Komom 0:0, u duelu prošlogodišnjih prvoligaša.

Bokelj je u Kotoru savladao Berane 6:0 i preuzeo drugo mjesto na tabeli.

Bokelj su do drugog trijumfa ove sezone vodili Dejan Pepić u 4, Savo Gazivoda u 29. i 89, Luka Maraš u 32, Vladan Kordić u 73. i Luka Klikovac u 80. minutu.

Pobjedu, prvu ove sezone, upisalo je Jedinstvo, koje je u Bijelom Polju savladalo Jezero 3:2.

Sva tri gola za domaćina postigao je Denis Banda u 38, 82. i 90. minutu. Dražen Ajković iz penala u 53. i rezervista Božo Osmajić u 65. pogodili su za Plavljane.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 17 sati u Tuzima, sastaće se Otrant-Olimpik i tivatski Arsenal.

Mladost je, nakon tri odigrana kola, prva na tabeli sa sedam bodova.

Bokelj je osvojio šest, a bod manje trećeplasirani Dečić.