1 komentar(a)
Rumunija Poljska, Foto: Reuters
Ažurirano: 11.11.2016. 22:17h

Poljska je definitivno prvi favorit grupe E i glavni kandidat za Mundijal.

Spektakularnim golom Kamila Grosickog u 11, te pogocima Roberta Levandovskog u 83. i 90. minutu iz penala, Poljaci su savladali Rumuniju u gostima 3:0 i potpuno preuzeli kontrolu u grupi.

Imaju 10 bodova, tri više od Crne Gore, uoči gostovanja u Podgorici, u martu naredne godine.

Румыния - Польша 0:3. Обзор матча. Чемпионат Мира 2018. Квалификация. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Meč u Bukureštu obilježili su i navijački neredi na tribinama, poljski navijači još jednom su pokazali koliko su opasni...

Danska se dugo mučila protiv Kazahstana, ali je na kraju bila ubjedljiva - 4:1

Kornelijus je u 15. minutu pogodio za 1:0, ali je ubrzo poravnao Sujumbajev.

Gol za novo vođstvo postigao je Eriksen iz penala u 36. minute, a pobjedu su ovjerili Ankersen i još jednom Eriksen.

Дания - Казахстан 4:1. Обзор матча. Квалификация ЧМ-2018. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U najstarijem fudbalskom rivalstvu na svijetu, Engleska je potvrdila dominaciju nad Škotskom i slavila 3:0 u 113. međusobnom duelu.

Francuska je preokrenula vođstvo Švedske i preko Pogbe i Pajea slavila 2:1.

Франция - Швеция 2:1. Обзор матча. Квалификация ЧМ-2018 от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.