Monako izbjegao poraz na „Parku prinčeva”

Monako je golom Bernarda Silve u sudijskoj nadoknadi uzeo bod (1:1) i izjednačio se sa Nicom na čelu sa 49 bodova. PSŽ ima tri manje...
Bernardo Silva, Foto: Reuters
Ažurirano: 29.01.2017. 22:30h

Pari Sen Žermen je imao veliku priliku da potpuno zakomplikuje situaciju u vrhu tabele Lige 1, ali je u 92. minutu ostao bez pobjede.

Monako je golom Bernarda Silve u sudijskoj nadoknadi uzeo bod na „Parku prinčeva” (1:1) i izjednačio se sa Nicom na čelu sa 49 bodova. PSŽ ima tri manje...

„Sveci” su poveli golom Edinsona Kavanija iz penala u 81. minutu, nakon što je Đibril Sidibe srušio Julijana Drakslera.

„Kneževi” su u sudijskoj nadoknadi opsjedali gol rezervnog čuvara mreže Alfonsa Areole, a iz treće prilike je sa 20-ak metara pogodio 22-godišnji Portugalac, koji je 2015. stigao iz Benfike za 15.750.000 eura.

ПСЖ - Монако 1:1. Обзор матча. Франция. Лига 1 2016/17. 22 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.