Murinjo ljut na navijače i čovjeka zaduženog za reflektore

¨Čovjek koji je odgovoran za svjetla bio je jednako raspoložen kao i navijači. Svi su spavali. Njemu je trebalo 20 minuta da shvati da je mrak, kao što je meni trebalo 30 da shvatim da stadion nije prazan", kazao je Murinjo.
3 komentar(a)
Murinjo, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.11.2014. 22:39h

Lider Čelzi postavio je novi klupski rekorod po broju mečeva bez poraza u svim takmičenjima na startu sezone (15), ali je zato morao dobro da se namuči kako bi pobijedio pretposljednji Kvins Park Rendžers.

Derbi zapadnog Londona odlučen je 15 minuta prije kraja, kada je Eden Azar realizovao penal za 2:1. Prethodno su gosti izjednačili sjajnim golom Ostina petom.

Po običaju kada su u pitanju mečevi Čelzija, jednako zanimljivo bilo je na konferenciji za medije. Prosječna partija lidera toliko je spustila raspoloženje Žozeu Murinju da je Portugalcu nakon meča sve smetalo - od navijača Čelzija, do čovjeka koji je zadužen za osvjetljenje na „Stamford bridžu”.

„Nosio je izgled čovjeka koji je upravo pronašao par smrdljivih čarapa i izgubio potpuno novu kožnu jaknu”, opisao je „Rojters” Murinjovu pojavu na pres-konfereciji.

A šta je Specijalni rekao?

"Naši navijači bili su baš bučni. Do 30. minuta sam mislio da je stadion prazan, tek kada smo dali gol shvatio sam da je u stvari pun!