Napoli u finišu osvojio Đenovu, Parma iznenadila Torino

Parma je pitanje pobjednika riješila već u prvom poluvremenu i to u ranoj fazi utakmice kada je postigla oba gola.
đenova napoli, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.11.2018. 21:59h

Napoli je prebrodio gostovanje Đenovi i u dramatičnom meču, po kiši i na terenu punom vode, slavio 2:1.

Domaćin je vodio od 20. minutu, golom Kuamea.

Izjednačio je Fabijan Ruis u 62, a Biraski autogolom u 82. minutu donio pobjedu gostima.

Napolitanci uz meč više imaju tri boda manje od Juventusa.

Fudbaleri Parme pobijedili su u gostima Torino sa 2:1 u prvoj današnjoj utakmici 11. kola Serije A.

Vodeći gol za "mljekadžije" postigao je Žervinjo u devetom minutu, da bi na 2:0 povisio Roberto Ingles u 25.

Torino je samo uspio da smanji zaostatak preko Domenika Bazelija u 37. minutu.

Parma i Torino nalaze se na dIobi osmog mjesta Serije A sa po 17 bodova.

U duelu Spala i Kaljarija nije bilo pobjednika (2:2), iako je domaćin imao dva gola prednosti.