Nejmar se vratio u ekipu nakon povrede i to u noći proslave titule svog kluba
946 pregleda 0 komentar(a)
Nejmar, Foto: Michel Euler
Ažurirano: 21.04.2019. 22:03h

Pari Sen Žermen je osvojio titulu u Francuskoj, i prije početka utakmice 33. kola sa Monakom na "Parku prinčeva", koju su dobili sa 3:1. "Sveci, koji su porazima ispustili prethodne dvije prilike, titulu je donio neočekivani remi Lila na gostovanju Tuluzu, pa je PSŽ odbranio titulu na šest utakmica do kraja šampionata.

PSŽ je osim titule, proslavio i oporavak najboljeg igrača, Nejmara, koji se nakon tri mjeseca našao u zapisniku trenera Tomasa Tuhela, a u igru je protiv "kneževa" ušao u drugom poluvremenu.

Povratak Nejmara i proslavu titule u utakmici sa Monakom, obilježio je het-trik Mbepea, pogađao je u 15. 38, i 55. minutu, dok je Golovin postigao počasni gol za "kneževe".

Nejmar se povrijedio 23. januara u utakmici protiv Strazbura, kada mu je opet stradala kost u stopalu, zbog koje je i ranije pauzirao. Njegov izostanak skupo je platio PSŽ u borbi za trofej u Ligi šampiona.