Nema kraja Juventusovoj dominaciji

Klub iz Torina je osvojio šestu uzastopnu titulu ubjedljivom pobjedom nad Krotoneom od 3-0
122 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 21.05.2017. 20:57h

Ono što nije uspio prije sedam dana u Rimu, gdje mu je bio dovoljan i bod, Juventus je odradio danas - „stara dama“ je savladala Krotone sa 3:0 i osigurala 33. skudeto, šesti uzastopni, tj. treću duplu krunu u nizu.

Mario Mandžukić je već u 13. minutu nagovijestio feštu u Torinu, da bi Paulo Dibala u 39. povisio na 2:0. U 83. je Aleks Sandro postavio konačni rezultat.

Ювентус 3:0 Кротоне | Итальянская Серия А 2016/17 | 37-й тур | Обзор матча от Обзоры футбольных матчей на Rutube.

Mjesto u Ligi Evrope je obezbijedio Milan, koji je savladao Bolonju takođe sa 3:0 i stekao četiri boda prednosti nad Fiorentinom na kolo do kraja.

Đerard Deulofeu je načeo goste u 69. minutu, u 73. je pogodio i zaboravljeni Keisuke Honda, a u prvom minutu nadokdande i Đanluka Lapadula.

Милан - Болонья 3:0. Обзор матча. Италия. Серия А 2016/17. 37 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U posljednjem meču 37. kola, Inter je na gostovanju Laciju prekinuo niz od osam utakmica bez pobjede (3:1).

Domaći su poveli golom Baldea Keite iz penala u u 18. minutu, ali se potom tri puta tresla mreža Hrvata Ivana Vargića - pogodili su Marko Andreoli u 31, Vesli Het (autogol) u 37. i Eder u 73. minutu.

Lacio je meč završio sa devet igrača, jer su isključeni Keita (66. minut) i Senad Lulić (78).

Лацио - Интер 1:3. Обзор матча. Италия. Серия А 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Krotone je i dalje u borbi za opstanak jer je i Empoli izgubio, i to od Atalante 0:1, golom Alehandra Gomesa.

Sasuolo je u fešti golova savladao Kaljari (6:2), a Đenova je izborila opstanak pobjedom protiv Torina od 2:1.

Jedino je meč Sampdorije i Udinezea završen bez pobjednika (1:1).