Notingem noći na vrhu, Fulam siguran

2609 pregleda 0 komentar(a)
Radost igrača Notingema, Foto: Twitter.com/NFFC
Ažurirano: 27.09.2019. 23:58h

Fudbaleri Notingem Foresta savladali su večeras poslije preokreta Stouk 3:2 u devetom kolu Čempionšipa i makar do sjutra preuzeli lidersku poziciju na tabeli.

Duel na "Bet365" stadionu bolje je otvorio Stouk - igrao se 10. minut kada je Gregori savladao Sambu i obradovao domaće navijače.

Ipak, gosti su izjednačili do odlaska na odmor preko Lolija u 36, a zatim i poveli kada je Ameobi postigao gol poslije dva minuta igre u drugom poluvremenu. Na 3:1 povisio je Graban u 61, a poraz Stouka ublažio je Meklin pet minuta prije kraja.

Notingem Forest produžio je niz na osam utakmica bez poraza u Čempionšipu ove sezone, dok je Stouk još uvijek bez pobjede.

U drugom meču večerašnjeg programa Fulam je pobijedio Vigan 2:0 i prekinuo niz od pet mečeva bez pobjede u ligi.

Meč na "Krejven kotidžu" riješen je u drugom poluvremenu, kada su Brajan i Kerni matirali Maršala.