Junajted se izvukao u Moskvi, zahvaljujući Antoniju Marsijalu, dok Juventus nije slomio otpor Borusije Menhengladbah.
64 pregleda 0 komentar(a)
Marsijal, Foto: Reuters
Ažurirano: 21.10.2015. 21:08h

U derbiju treće runde Lige šampiona nije bilo golova - Ronaldo je bio opasniji od Ibrahimovića, Real od Pari sen Žermena, na kraju, ipak, 0:0 na Parku prinčeva. Real prvi put od novembra 2008. godine nije postigao gol u grupnoj fazi Lige šampiona!

Dramatično je bilo u Mančesteru. Siti je u posljednjim trenucima stigao do pobjede protiv Sevilje, golom Kevina de Brujna.

Najubjedljiviju pobjedu ostvario Atletiko, za koga je svih 90 minuta igrao Stefan Savić - "kolčonerosi" bolji od Astane 4:0.

Vladimir Rodić učestvovao u pobjedi Malmea nad Šahtjorom.

Tok mečeva

90+1. minut - Siti u posljednji čas stiže do pobjede nad Seviljom. Kevin de Brujn preciznim udarcem sa 12-13 metara iskosa sa desne strane u suprotni ugao.

89. minut - skoro pola sata igre bez golova na osam mečeva prekinio je igrač Astane, golom u sopstvenu mrežu, 4:0 za Atletiko.

Pari sen Žermen pojačao napad. Umjesto Veratija ušao Laveci. Benitesov Real ima, međutim, čvrstu odbranu.

Kakva šansa za Real - lopta je slučajno došla do Ronalda, koji je iskosa sa desne strane šutirao pored suprotne stative.

65. minut - Junajted izjednačio u Moskvi - najskuplji tinejdžer svih vremena Antoni Marsijal. Njegov prvi gol u Ligi šampiona.Precizni statističari izračunali su da je u elitnom takmičenju odigrao 1000 minuta prije nego što se upisao u strijelce. Asistirao je Valensija.

64. minut - Atletiko siguran protiv Astane - 3:0, strijelac Tores. Ne Fernando, već Oliver.

Srpski napadač Đurđić promašio penal za Malme protiv Šahtjora. Od prvog minuta u dresu švedskog šampiona igra Vladimir Rodić, crnogorski reprezentativac, i to kao desni vezni.

57. minut - Maks Kruse i Volfsburg vodi 2:0 protiv PSV-a.

U Moskvi, CSKA je, čini se, oštećen za još jedan penal - Roha je lopta pogodila u ruku. Sudija se nije oglasio. CSKA vodi protiv Mančester junajteda.

47. minut - korpulentni Holanđanin Bas Dost doveo Volfsburg u vođstvo protiv PSV-a.

Legenda na Parku prinčeva.

Počela su druga poluvremena na osam mečeva Lige šampiona.

Điđi Bufon rekorder po broju minuta u dresu Juventusa.

Nema golova u derbiju trećeg kola Lige šampiona. Ronaldo opasniji od Ibrahimovića, koji u elitnom takmičenju još nije dao gol Realu.

36. minut - Nije Vilfred Boni, već autogol Remija za izjednačenje Sitija protiv Sevilje. Prethodno je golman Sevilje Riko zaustavio šut Sterlinga. Mančester siti dobio je samo jednu od devet utakmica u Ligi šampiona kada je primio prvi gol.

33. minut - Lukas Podolski i Galatasaraj vodi proriv Benfike 2:1.

30. minut - Jevhen Konopljanka doveo Sevilju u vođstvo protiv Mančester sitija.

29. minut - Atletiko 2:0, konačno Džekson Martines.

Prva velika šansa u Madridu. Hese je šutirao sa desetak metara iskosa sa lijeve strane, odlično brani golman Trap.

23. minut - Saul doveo Atletiko u vođstvo protiv Astane. Stefan Savić igra prvi meč u Ligi šampiona, u dresu Atletika. U elitnom rangu nastupao je za Partizan i Mančester siti.

19. minut - Galatasaraj izjednačio protiv Benfike. Selčuk Inan iz penala.

18. minut - Markus Rozenberg pogodio za vođstvo Malmea protiv Šalkea.

15. minut - CSKA vodi protiv Junajteda u Moskvi. Seidu Dumbija strijelac. Prethodno je penal izveo Eremenko, De Hea odbio do stative, ali je Dumbija bio na pravom mjestu.

Nema golova, ni mnogo uzbuđenja u Madridu, u derbiju. Opasan pokušaj imao je Blejs Matuidi, ali je Navas bio siguran.

2. minut - Benfika vodi u Istanbulu. Nikolas Gaitan. Minut i 19 sekundi tačno, najbrži gol ove sezone u Ligi šampiona.