Otrant šokirao lidera na "DG areni", Bokelj drugi na tabeli

Mladost - Otrant Olimpik 1:2, u derbiju 26. kola Druge lige. Bokelj bolji od Arsenala, Kom izgubio u Igalu
1538 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Mladost - Bokelj, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 03.04.2019. 18:43h

Fudbaleri Otrant Olimpika savladali su Mladost u Lješkopolju sa 2:1, u derbiju 26. kola Druge lige Crne Gore.

Ulcinjani su do trijumfa na ,,DG areni” stigli golovima Anđela i Valentina Rudovića u 10. i 81. minutu. Pogodak za lidera postigao je Ermin Seratlić u 51. minutu.

Na drugom mjestu tabele sada je Bokelj, koji je golovima Andrija Panića minimalnim rezultatom bio bolji od Arsenala.

Kotorani imaju sedam bodova manje od vodeće Mladosti, a jedan više od trećeplasiranog Otranta.

Kom je poražen na gostovanju Igalu - 2:0. Domaćina su do tri boda vodili golovi Rija Tačibane u 8. i Marka Pavićevića u prvom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Pobjede na svom terenu upisali su Berane i Jedinstvo. Berane je sa 1:0 bilo bolje od Jezera, dok je Jedinstvo bilo ubjedljivo u duelu sa Dečićem - 3:0.

Berane - Jezero 1:0 Vukićević (p) 38'

Igalo - Kom 2:0 Tačibana 8, Pavićević 90’+1

Bokelj - Arsenal 1:0 Panić 83’

Mladost Lj. - Otrant Olimpik 1:2 Seratlić 51’ - A. Rudović 10', V. Rudović 81’

Jedinstvo - Dečić 3:0 Hajrović 22', Mrdak 75’, Poljak 83’