Pjanić: Nevjerovatno značajna pobjeda

Roma će matematički u osminu finala ako u narednom kolu dobije BATE u Rimu, a Bajer ne pobijedi Barselonu.
1 komentar(a)
Pjanić, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 04.11.2015. 23:13h

Odahnuli su navijači Rome, koji su gledali urnebesnu utakmicu protiv Bajer Leverkuzena na „Olimpiku”.

Rimljani su vodili 2:0 golovima Salaha i Džeka nakon školskih kontranapada, imali su priliku da u 1. poluvremenu napune do vrha mrežu Njemaca, da bi već početkom nastavka plesali na ivici poraza!

„Farmaceuti” su golovima Kramera i Ćićarita ekspresno izjednačili, a onda propustili velike šanse.

Kuglica je ipak stala na bordo boju Rome - Pjanić je iz penala 11 minuta prije kraja, uz isključenje Topraka, zapalio „Olimpiko”.

"Nismo još prošli, ali ova pobjeda je nevjerovatno značajna", kazao je Pjanić.