Pjanić pokrenuo Juve, Lapadula donio pobjedu Milanu, Inter jedva sa Krotoneom

Het-trik Salaha protiv Bolonje, Stevan Jovetić igrao desetak minuta
Miralem Pjanić, Foto: Reuters
Ažurirano: 06.11.2016. 21:51h

Juventus je daleko od šampionske igre i one koju traži Masimilijano Alegri, ali u Seriji A može da pobjeđuje i na kvalitet pojedinaca.

U Veroni je to uradio zahvaljujući Mariju Mandžukiću i Miralemu Pjaniću - Hrvat je načeo Kjevo početkom nastavka, a vezista iz BiH 15 minuta prije kraja iz slobodnog udarca vratio prednost nakon što je iz penala poravnao Serđo Pelisije.

Кьево - Ювентус 1:2. Обзор матча. Итальянская Серия А 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

"Stara dama" je siguran lider, a prati je Roma sa četiri boda manje.

"Vučica" je bila bolja od Bolonje na "Olimpiku" (3:0), i to het-trikom Mohameda Salaha koji je bio neuhvatljiv za odbranu "bolonjeza".

Milan se mučio, ali i pobijedio na Siciliji. Pao je Palermo - gosti su poveli preko Susa, izjednačio je Nestorovski, a tri boda velikanu obezbijedio je rezervista Lapadula, kojem je to bio prvi pogodak u Seriji A.

Палермо - Милан 1:2. Обзор матча. Серия А 2016/17. 12 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Najzad su malo razloga za slavlje imali i navijači Intera, iako se njihov tim preko 80 minuta mučio sa Krotoneom.

Pobjeda je, ipak, stigla, i to zasluženo - Ivan Perišić u 84, a onda dva puta Mauro Ikardi donijeli su trijumf "crno-plavima".

Stevan Jovetić je dobio šansu, igrao je od 83. minuta, a učestvovao je u akciji u kojoj je Ikardi iznuo penal prije pogotka za 2:0.

BOLVANK567678678789 от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Atalanta je apsolutni hit u Italiji, jer je u velikoj seriji bez poraza sada odradila i Sasuolo u gostima - bilo je čak 3:0.

Timu iz Bergama je ovo četvrta pobjeda zaredom.

Roma - Bolonja 3:0