Pobjede Mogrena i Rudara, Berane slavilo u Golubovcima

Ažurirano: 27.08.2011. 17:18h

Mogren je opravdao ulogu favorita u duelu sa Bokeljom, pobjedu pod Malim brdom ostvario je Rudar, dok je iznenađenje napravilo Berane, koje je u Golubovcima upisalo pobjedu protiv Zete, prvu u ovom prvenstvu.

Mogren je poveo već u drugom minutu, golom Gluščevića, nakon akcije sa Bakićem i Vujovićem. Na 2:0 povisio je Bakić. Bokelj je u posljednjim trenicima meča ublažio poraz preko Pavićevića.

Osvajač Kupa slavio je u gostima protiv Petrovca. Ivica Jovanović je doveo Pljevljake u vođstvo 13. minute iz penala, koji je skrivio Popović koji je srušio Ivanovića. Konačnih 2:0 postavio je rezervista Sekulić, nakon asistencije Vlahovića.

Od 19.30 časova na stadionu pod Goricom igraju lider Budućnost i Dečić.