Pogba produbio krizu u Čelsiju, Junajted u četvrtfinalu FA kupa

Junajted u nedjelju dočekuje Liverpul u Premijer ligi, dok će istog dana Čelsi igrati za trofej Liga kupa, gdje će mu u finalu biti protivnik Mančester siti.
2013 pregleda 0 komentar(a)
Pol Pogba postiže drugi pogodak
Ažurirano: 18.02.2019. 23:03h

Mančester junajted se trijumfom nad Čelsijem rezultatom 2:0 u osmini finala FA kupa vratio na pobjednički kolosjek, nakon poraza od Pari sen Žermena u osmini finala Lige šampiona kada je bilo 2:0 u korist Parižana.

Junak meča na "Stamford bridžu" bio je Pol Pogba sa golom i asistencijom.

Francuz je u 31. minutu poslao sjajnu loptu u kazneni prostor gdje je sačekao Erera i glavom zatresao mrežu Kepe.

U posljednjem minutu prvog poluvremena, Pogba je ovog puta bio taj koji je sproveo loptu u mrežu, kada je takođe glavom iskoristio centaršut Markusa Rašforda.

Sa druge strane, u Čelsiju je kriza produbljena, a pozicija Mauricija Sarija je uzdrmanija nakon ovog poraza.

"Plavci" će u četvrtak igrati revanš sa Malmeom od kog su bili bolji u prvom meču 2:1, a tri dana nakon toga boriće se za trofej Liga kupa, gdje u finalu igraju sa Mančester sitijem.

Podsjetimo, 10. februara u Premijer ligi, aktuelni šampion je deklasirao londonski tim rezultatom 6:0.

Takođe u nedjelju, "crveni đavoli" će ugostiti Liverpul u Premijer ligi.