Pogledajte: Jovetiću ne treba mnogo - prvi gol našeg asa u dresu Monaka

Jovetić najavio ubjedljivu pobjedu Monaka u Lilu 4:0
Jovetić, Foto: Reuters
Ažurirano: 22.09.2017. 20:47h

Stevan Jovetić postigao je prvi gol u dresu Monaka - u 25. minutu duela sa Lilom, naš as je pogodio sa ivice šesnaesterca za vođstvo svog tima.

Efektnim pogotkom, Jovetić je najavio ubjedljiv trijumf šampiona Francuske, koji je na kraju slavio 4:0.

Ovim golom, Jovetić je nastavio sjajan niz u 2017. godini, ali i uradio nešto čime se može pohvaliti mali broj fudbalera - postizao je golove u četiri od pet najjačih evropskih liga.

Pogađao je u Seriji A (Fiorentina, Inter), Premijer ligi (Mančester siti) i Primeri (Sevilja).

Monako je ubrzo poveo 2:0, golom Gezala.

Na 3:0 povisio je Falkao. To je desetim golom u prvenstvu.

Kolumbijski Tigar postigao je i 11. za 4:0. Pogodio je iz penala.

Jovetić se, inače, drugi put zaredom našao u startnoj postavi, u tandemu sa Falkaom.

Jovetić je i u prošloj rundi, protiv Strazbura, bio u prvom timu, odigrao odličnih 60-ak minuta, a i večeras je zamijenjen u 62.

Pobjedom u Lilu, Monako se izjednačio sa Pari sen Žermenom, koji sjutra igra protiv Monpeljea.