Poraz Sutjeske od čačanskog Borca

Fudbaleri Sutjeske nastavili su sa odigravanjem kontrolnih utakmica u sklopu priprema za proljećni dio šampionata. Izabranici Nikole Rakojevića u Igalu su poraženi od srpskog prvoligaša Borca iz Čačka 3:1.
76 pregleda 0 komentar(a)
Sutjeska, Foto: Veselin BELOJEVIĆ
Ažurirano: 03.02.2011. 20:14h

Iako su tokom cijelog meča parirali protivniku na fizičkom planu, krajnji rezultat to ne pokazuje, jer su Čačani brzim kontrama i golovima Kneževića u 7. i 44. minutu dva puta kaznili Nikšićane, koji su u nastavku jednom uspjeli da pogode i sopstvenu mrežu. Ipak, do kraja utakmice, tačnije u 68. minutu pogotkom Miloša Nikolića, Sutjeska je ublažila poraz.

- Ekipa Borca je izuzetno dobra. Smatram da nijesmo igrali loše, stvorili smo nekoliko izrazitih prilika za gol, koje nijesmo realizovali. Ipak, ovo je pripremni period i rezultat nije u prvom planu. Protivnik nas je kažnjavao iz kontri, našta u narednom periodu moramo obratiti pažnju. Mislim da ćemo do početka prvenstva kockice složiti na svoje mjesto - kazao je novajlija u dresu Sutjeske, Luka Bakoč.

Treba napomenuti, da zbog povreda na golu nije bilo standardnog Borisa Lakićevića i rezervnog golmana Borisa Bulajića.

Nikšićani su počeli meč u sastavu: Radović, Dubljević, M. Dževerdanović, N. Dževerdanović, Vuković, J. Nikolić, Bulajić, Kasalica, Bakoč, Marković, Todorović.

U nastavku priliku da pokažu šta znaju dobili su: Bakrač, Milovan Nikolić, Perošević, Pejović, Spasojević, Jaredić, Durutović, Ćuković, Drinčić, Zorić, Miloš Nikolić.