Prekinut meč u Banjaluci, sudija pogođen kamenom u glavu

Do prekida je došlo u 65. minutu pri vođstvu gostiju od 1:0, nakon što su pristalice Borca pogodili kamenom u glavu pomoćnog sudiju Nikicu Tomasa.
Ažurirano: 04.04.2012. 21:56h

Revanš utakmica polufinala fudbalskog kupa Bosne i Hercegovine između Borca i sarajevskog Željezničara prekinuta je danas u Banjaluci zbog incidenta kojeg su izazvali domaći navijači.

Glavni arbitar Midhat Arnautović je poslije konsultacija sa delegatom utakmice odlučio da igrače pošalje u svlačionicu, a Tomas je napustio teren okrvavljene glave sa posjekotinom.

Željezničar se tako plasirao u finale kupa BiH, gdje se sastaje sa ekipom Širokog Brijega, koji je u dva meča eliminisao mostarski Velež (sa po 1:0).

Finalni susreti na programu su 25. aprila i 16. maja.