Problemi za Bilića: Vest Hem kod kuće primio tri komada od Brajtona

Trener "čekićara" Slaven Bilić je u velikom problemu - još od početka sezone engleski mediji pišu o njegovom otkazu, a pritisak će porasti dodatno nakon petog poraza ove sezone.
56 pregleda 0 komentar(a)
Brajton, Foto: Reuters
Ažurirano: 20.10.2017. 21:05h

Brajton je šokirao Vest Hem u Londonu - 3:0 na Olimpijskom stadionu, u premijernom meču 9. kola Premijer lige.

Marej i Kolumbijac Eskuerdo lansirali su "galebove" već u prvom poluvremenu, a Marej je golom iz penala u 75. minutu postavio konačnih 3:0.

Trener "čekićara" Slaven Bilić je u velikom problemu - još od početka sezone engleski mediji pišu o njegovom otkazu, a pritisak će porasti dodatno nakon petog poraza ove sezone. Vest Hem je, naime, samo dva boda iznad zone ispadanja, i to sa utakmicom više od Lestera.

Brajton, novi Premijerligaš, ostvario je treću pobjedu i sada je na 10. poziciji.