Prvi Grofov poraz u prvenstvu

Zvezda je odložila slavlje i za matematičku potvrdu šampionske titule trebaju joj još dvije pobjede.
2 komentar(a)
Crvena zvezde, Foto: Beta
Ažurirano: 27.04.2016. 19:01h

Crvena zvezda je poražena na kod kuće od Čukaričkog (2:1), čime je propustila šansu da pet kola prije kraja osigura 27. titulu.

To je, ujedno, prvi poraz čete Miodraga Božovića ove sezone u prvenstvu, tek u 32. kolu.

Čukarički je drugi na tabeli sa šest bodova manje od lidera.

Gosti su poveli golom Pavlovića u 31. minutu, a isti igrač je u 13. minutu nastavka realizovao penal. Sve što je domaćin uspio da uradi bio je počasni gol Kataija 20 minuta prije kraja.

Cijeli meč za Crvenu zvezdu odigrao je Petar Orlandić, dok se kod gostiju istakao Branislav Janković, koji je izborio penal. Staniša Mandić je za Čukarički ušao sa klupe.

Duel na stadionu "Rajko Mitić" igran je bez gledalaca, zbog kazne domaćem timu.