Prvijenac Kojaševića: Pobjeda Sutjeske u posljednjem testu pred Slovan

Nekadašnji crnogorski reprezentativac zatresao je mrežu Radnika iz Surdulice u 45. minutu, na asistenciju Marka Ćetkovića (1:0)
3089 pregleda 2 komentar(a)
Damir Kojašević na treningu Sutjeske, Foto: Savo PRELEVIC

Debitantskim golom Damira Kojaševića, Sutjeska je na Zlatiboru pobijedila Radnik iz Surdulice sa 1:0, u posljednjem testu pred dvomeč sa Slovanom u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nekadašnji crnogorski reprezentativac zatresao je mrežu srpskog superligaša u 45. minutu, na asistenciju Marka Ćetkovića.

Bila je to četvrta provjera tima Nikole Rakojevića pred gostovanje u Bratislavi 10. jula.

Prethodno, Nikšićani su pobjedili selekciju Zlatiborskog okruga sa 3:0, igrali bez golova sa kruševačkim Napretkom i izgubili od Borca iz Banjaluke sa 3:0.

Sutjeska je igrala u sastavu: : Giljen (46. Ličina, 80. Mićanović), Ciger (Grivić), Bulatović (80. Janjić), Nedić (80. Babić), Šofranac, Janković (60. Bubanja), Eraković (65. Stefanović), Kojašević (65. Marušić), Ćetković (55. Nikolić), Vučić (75. Osmajić), Marković (60. Božović).