Real igrao 2:2 sa trećeligašem na povratku Gareta Bejla

kovačić, Foto: Realmadrid.com
Ažurirano: 28.11.2017. 22:32h

Zinedin Zidan je odmarao prvotimce, Real došao do osmine finala, ali mladi igrači "kraljevskog kluba", pojačani Kovačićem, Navasom, Sebaljisom, Naćom i Teom Ernandesom, nisu opravdali povjerenje.

Igrali su 2:2 sa trećeligašem Fuenlabradom na "Bernabeuu", a nisu strahovali za prolaz, zbog pobjede 2:0 u prvom meču.

Jedina dobra vijest za Zidana je povratak Gareta Bejla, koji je odigrao prvih 30-ak minuta nakon više od dva mjeseca pauze.

Gosti su vodili na poluvremenu, Borha Majoral sa dva gola preokrenuo, da bi u posljednjem minutu meča Portilja izjednačio i donio Fuenlabradi najveći rezultat u istoriji kluba.

Prolaz među 16 najboljih večeras su izborili Leganes, Numansija, Selta i Levante.