Real konačno pravi u gostima, Rajo pao u Valjekasu

Konačan rezultat je bio 2:0, moglo je da bude ubjedljivije, ali i komplikovanije da su "pčelice" u prvom poluvremenu iskoristili dvije velike šanse.
4 komentar(a)
Real Madrid, Foto: Reuters
Ažurirano: 24.09.2012. 20:13h

Real Madrid se napokon stabilizovao, napokon povezao dvije pobjede (nakon one protiv Mančester sitija) i odradio gostovanje u pregrađu.

Do prve pobjede u gostima u sezoni Madriđani su stigli protiv Rajo Valjekana, u meču koji je trebalo da se igra sinoć, ali je zbog problema sa rasvjetom na stadionu "Valjekas" pomjeren za večeras.

Jednu je imao i crnogorski napadač Andrija Delibašić, koji je sredinom prvog poluvremena šutirao glavom, ali je Iker Kasiljas bio na mjestu...

Real je, inače, poveo preko Karima Benzeme u 13. minutu, a kasnije Francuzu nije priznat čist gol, jer je sudija Fernandes Borbaljan svirao faul na centru, iako su svi vjerovali da će dozvoliti prednost.

Tri boda "merengesima" obezbijedio je Kristijano Ronaldo iz penala, samo nekoliko minuta prije nego što je promašio prazan gol sa pet metara (pogodio stativu).