Real prekinuo loš niz pobjedom u Valjadolidu

Kraljevsski klub je počeo da igra tek kada su njegovi navijači uputili poruku da trener Solari napusti klub
1245 pregleda 0 komentar(a)
AP, Foto: Alvaro Barrientos
Ažurirano: 10.03.2019. 23:19h

Real Madrid je slavio u 27. kolu na gostovanju Valjadolidu sa 4:1. Iako je loše ušao u utakmicu, jer je Alkaras u 12. minutu promašio penal a domaćin je poveo preko Tuhamija u 29. minutu, Real je uspio da osvoji bodove..

Kao da je igrače Reala probudio transparent koji su tada istakli njihovi navijači - "Solari odlazi"!

Varan je poravnao u 34. minutu na asistenciju Naća, a onda je Benzema sa penala u 51. i potom na dodavanje Krosa u 59.minutu riješio dielme.

One nisu postojale ni nakon drugog žutog Kazemiru u 80. minutu, jer je Modrić i sa igračem manje pogodio u 85. minutu.

Real se odrekao borbe za titulu jer ima 12 bodova manje od lidera Barse, ali je učvrstio treće mjesto i sigurno gazi ka plasmanu u Ligu šampiona.

Valensija je u formi, pošto je slavila na gostovanju Đironi sa 3:2, a Sevilja je kući dobila Sosijedad sa 5:2. Slavio je i drugi tim iz Sevilje, Betis i to na gostovanju Selti sa 1:0, pa je klub iz Galicije sve bliži ispadanju.

Viuljareal je zato na gostovanju Levanteu upisao važne bodove u borbi za opstanak (2:0).