Real siguran u predgrađu, Hese opet pogodio

Madriđani savladali Hetafe sa 3:0 golovima Hesea, Karima Benzeme i Luke Modrića i izjednačili se sa Barselonom i Atletikom
Hese Rodriges, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 16.02.2014. 22:22h

Real Madrid prati ritam Barselone i Atletika - "kraljevski klub" je bez problema odradio gostovanje u predgrađu protiv Hetafea (3:0) i izjednačio se na prvom mjestu sa velikim rivalima.

Hese Rodriges je već u 5. minutu načeo domaćina, Karim Benzema je u 27. obezbijedio trijumf koji je u drugom poluvremenu samo potvrdio Luka Modrić.

"Merengesi" su tako preživjeli i drugi od tri meča bez Kristijana Ronalda, pa je Karlo Anćeloti jasno bio zadovoljan:

"Mislim da igramo sve bolje, imamo mnogo više samopouzdanja i to se odražava na rezultate. Ali, tu ne smijemo da stanemo, jer dolazi period u kojem moramo da budemo na vrhunskom nivou. Spremni smo i fizički i mentalno za velike stvari", rekao je Italijan.

Hetafe - Real Madrid 0:3 (Hese 5, Benzema 24, Modrić 66)

Atletik B. - Espanjol 1:2 (Gurpegi 56 - Garsija 6, Koloto 65)

Granada - Betis 1:0 (Piti 31)

Sevilja - Valensija 0:0