Remi Brentforda i Hadersfilda, Preston i Svonsi nakon preokreta došli do pobjede

Bristol siti golom Eliasona savladao Barnsli i takođe se uključio u borbu za plej-of
880 pregleda 0 komentar(a)
Bruster proslavlja gol, Foto: Twitter.com/SwansOfficial
Ažurirano: 18.01.2020. 20:59h

Fudbaleri Brentforda nijesu uspjeli da se približe drugoplasiranom Lidsu na tri boda - "pčelice" su danas u 28. kolu Čempionšipa igrale bez golova sa Hadersfildom, pa sada za ekipom Marsela Bijelse zaostaju pet bodova.

U borbu za plej-of ponovo se uključio Preston. Tim Aleksa Nila savladao je danas na domaćem terenu Čarlton i prekinuo niz od pet mečeva bez pobjede u šampionatu.

Ipak, meč je loše počeo za Preston kada je Grin već u petom minutu savladao Deklana Rada i doveo goste u vođstvo. Domaći su izjednačili u 31. minutu preko Heropa, da bi tri boda Prestonu donio Bauer.

Do nova tri boda nakon preokreta došao je i Svonsi, koji je na svom "Libertiju" bio bolji od Vigana. Gosti su u vođstvo došli nakon 16 minuta igre preko Birna, izjednačio je igrač Liverpula na pozajmici u Svonsiju Rajan Bruster, a konačan rezultat postavio je Andre Aju.

Bristol siti je golom Eliasona savladao Barnsli i takođe se uključio u borbu za plej-of. Derbi je minimalnim rezultatom bio bolji od Hala, a strijelac je bio Klark.

Milvol je golovima Smita i Bodvardsona u drugom poluvrmenu slomio otpor Redinga, a Blekburn je bio ubjedljiv na gostovanju Šefild venzdeju (0:5).

Duel Birmingema i Kardifa završen je 1:1.

Rezultati:

KPR - Lids 1:0 (Vels 20.)

Birmingem - Kardif 1:1 (Belingem 4. - Tomlin 64.)

Bristol siti - Barnsli 1:0 (Eliason 87.)

Derbi - Hal 1:0 (Klark 64.)

Milvol - Reding 2:0 (Smit 71, Bodvardson 82.)

Preston - Čarlton 2:1 (Herop 31, Bauer 51. - Grin 5.)

Šefild venzdej - Blekburn 0:5 (Holtbi 19, 45+1, Doson autogol 36, Lenihan 48, Galager 90+1)

Svonsi - Vigan 2:1 (Bruster 19, Aju 67. - Birn 16.)