Remi Kjeva i Sampdorije, Empoli slavio na Siciliji

U Veroni je bilo 1:1, a oba gola su viđena u prvom poluvremenu - gosti su poveli pogotkom Edera, ukupno devetim u sezoni, u 8. minutu, a konačan rezultat je postavio Roberto Ingleze u 34.
Eder, Foto: Reuters
Ažurirano: 02.11.2015. 22:06h

Kjevo i Sampdorija su podijelili bodove u pretposljednjem meču 11. kola Serije A.

Sampdoriji je ovo drugi vezani remi (nakon što je identičnim rezultatom podijelila bodove kod kuće sa Empolijem), dok su "leteći magarci" u lošoj seriji - ovo je već šesta vezana utakmica u kojoj nisu slavili (tri remija i tri poraza).

A Empoli je upisao tri boda na gostovanju Palermu, a jedini gol dao je Rikardo Saponara u 53. minutu iz maestralnog izvedenog slobodno udarca.