Remi Udinezea i Napolija, Interu ni sudija ne pomaže

“Nerazuri” su igrali bez golova sa Atalantom, a koliko im je poljuljano samopouzdanje najbolje je pokazao detalj iz 24. minuta, kada je Andrea Konsilji odbranio penal Dijegu Militu
56 pregleda 0 komentar(a)
Andrea Konsilji, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 18.03.2012. 22:09h

Krizi Intera nema kraja - prvak Evrope iz 2010. godine praktično se oprostio od borbe za mjesto koje vodi u Ligu šampiona, a sve je dalje i od Lige Evrope.

“Nerazuri” su igrali bez golova na “Meaci” sa Atalantom, a koliko im je poljuljano samopouzdanje najbolje je pokazao detalj iz 24. minuta, kada je Andrea Konsilji odbranio penal Dijegu Militu.

Tako je pravda zadvoljena, jer je nakon duela Đanpaola Belinija i Đampaola Pacinija vjerovatno samo Gabrijele Gava mogao da pokaže na bijelu tačku.

Isti taj arbitar je u nastavku još jednom oštetio tim iz Bergama, jer nije vidio očit penal Lusija nad 19-godišnjim Manolom Gabijadinijem.

Inter je dostigla Katanija, koja je na Siciliji savladala Lacio sa 1:0.

Napoli je bio u problemu protiv Udinezea, nakon 52 minuta igre je gubio sa 2:0 (pogodili Đanpjero Pinci i Antonio di Natale), a na kraju je mogao i do totalnog preokreta.

Edinson Kavani je promašio penal u 75. minutu, ali se nakon toga iskupio i sa dva pogotka u81. i 85. donio bod Napolitancima.Udineze je, inače, od 60. minuta igrao sa igračem manje, jer je mladi Fabricio Fabrini dobio drugi žuti karton.

„Zebre” i tim sa juga Italije su tako nastavili borbu za treće mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, jer imaju po 47 bodova, jedan manje od Lacija koji je trenutno u zoni za elitno takmičenje.