Remiji Barselone i Atletika, Real na minus jedan

Atletiko je mogao da se osami na čelu, jer je poveo protiv Sevilje golom Davida Vilje u 18. minutu, ali su gosti iz Andaluzije stigli do izjednačenja nakon penala Ivana Rakitića u 72.
3 komentar(a)
Huanfran i Aleksis Sančes, Foto: EPA
Ažurirano: 19.01.2014. 22:18h

Barselona se okliznula na gostovanju Levanteu i osvojila samo bod, ali Atletiko Madrid nije iskoristio šansu - "jorgandžije"su remizirale na "Visente Kalderonu" sa Seviljom (1:1).

Najveći dobitnik dana je Real Madrid, koji nakon 20 kola ima samo bod manje od vodećeg tandema.

Tim iz Valensije je poveo protiv Katalonaca golom Grka Lukasa Vintre u 10. minutu, a izjednačio je Đerard Pike već u 19. Barsa je do kraja napadala, imala čak 74 odsto posjed lopte, ali nije mogla da nađe put do pobjede.

Atletiko je bio na putu da se osami na čelu tabele, jer je poveo protiv Sevilje golom Davida Vilje u 18. minutu, ali su gosti iz Andaluzije stigli do izjednačenja pogotkom kapitena Ivana Rakitića iz penala u 72.