"Vučica" slavila 3:1 i sada je sama na četvrtom mjestu
1223 pregleda 0 komentar(a)
Klajvert je postigao prvi gol za Romu u Veroni, Foto: Twitter
Ažurirano: 01.12.2019. 22:50h

Roma će makar 24 sata biti sama na četvrtom mjestu na tabeli Serije A, sve dok ne sazna ishod duela Kaljarija i Sampdorije.

"Vučica" je pobijedila osmi put ove sezone - savladala je Veronu 3:1, pa sada uz meč više ima tri boda prednosti u odnosu na Kaljari.

<>

Džastin Klajvert je u 17. minutu pogodio za 0:1, ali je već u 21. izjednačio Davide Faraoni.

<>

Gosti su opet poveli u pravom momentu, posljednjim sekundama prvog poluvremena (Diego Peroti iz penala), što im je i olakšalo posao u nastavku.

<>

Verona je prijetila, jurila bod sve do sudijske nadoknade, kada je Roma iz kontranapada riješila sve golom Henriha Mhitarjana.

<>

Inter je danas savladao SPAL i preuzeo prvo mjesto od Juventusa, koji je osvojio samo bod protiv Sasuola.