Ronaldo i Morata za preokret Reala, šou Aguera, Borusije i Lestera

Real odbranu titule počeo pobjedom nad Sportingom 2:1, Borusija Dortmund slavila protiv Legije 6:0, Siti ubjedljiv sa Menhengladbahom 4:0, a Lester moćan u Brižu 3:0
103 pregleda 3 komentar(a)
Ronaldo slavi, Foto: Reuters
Ažurirano: 14.09.2016. 20:58h

Real je bio blizu neočekivanog poraza na startu Lige šampiona, gubio je do 89. minuta od Sportinga u Madridu, da bi prvo Ronaldo, pa Morata u posljednjim sekundama meča donijeli veliki preokret - 2:1.

Sjajan meč odigrala je Borusija Dortmund u Varšavi (6:0), a Kun Aguero je sa tri gola vodio Siti do ubjedljive pobjede nad Menhengladbahom.

Lester je imao sjajan debi u Ligi šampiona. Dva gola Mareza i jedan Olbrajtona, pa su "lisice" bile ubjedljive u Brižu.

U derbiju večeri, Juventus i Sevilja igrali su bez golova.

Tok mečeva

90+5. minut - Real je pokazao šampionski karakter - gubio je do 89. minuta od Sportinga, a na kraju stigao i do pobjede. Meč viner je Alvaro Morata, koji je ušao sa klupe umjesto Benzeme.

90+1. minut - Siti vodi 4:0. Nakon het-trika Aguera upisao se Ihenačo.

89. minutu - Kristijano Ronaldo u posljednji čas izjednačio za Real protiv Sportinga. Efektan gol iz slobodnog udarca i simbolično slavlje, nekarakteristično za portugalskog superstara. Jasno je zbog čega - Sporting je klub iz koga je krenuo Ronaldov uspon.

Гол: Криштиану Роналду (14 сентября 2016 г, Лига чемпионов) от Независимый спорт на Rutube.

87. minut - Obamejang postigao šesti gol za Borusiju protiv Legije.

U Varšavi, Borusija se poigrava na terenu, a na tribinama je sukob navijača Legije i redarske službe.

77. minut - Mančester siti vodi 3:0 protiv Menhengladbaha - het-trik je kompletirao Kun Aguero, asistirao mu je Sterling.

76. minut - Borusija torpeduje Legiju. Vodi 5:0. Peti gol postigao je Gonzalo Kastro.

Totenhemu ne ide dobro protiv Monaka, ali dolazak na Vembli bio je pun pogodak, jer su oboreni neki rekordi po posjećenosti.

61. minut - Lester ovjerava prvu pobjedu u Ligi šampiona - Marez je povisio na 3:0 protiv Briža. Alžirac je pogodio iz penala. Prethodno je golman Butel oborio Vardija.

57. minut - Lion ubjedljiv protiv Dinama - Korne za 3:0.

52. minut - Kopenhagen je izjednačio protiv Porta. Danac Kornelijus je strijelac.

Borusija je odavno obezbijedila pobjedu u Varšavi, ali ne odustaje - 4:0 protiv Legije, četvrti gol postigao je portugalski bek Gereiro.

50. minut - Lion ide na 2:0 protiv Dinama - Feri je strijelac drugog gola za "lavove".

48. minut - šokantan početak drugog poluvremena u Madridu - Bruno Cezar doveo je Sporting u vođstvo.

Реал Мадрид - Спортинг 0:1. Бруно Сезар от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Počela su druga poluvremena na devet večerašnjih mečeva.

45. minut - Totenhem je smanjio prednost Monaka - Tobi Aldervireld je dao nadu u preokret. Monako vodi 2:1.

Тоттенхэм - Монако 1:2. Тоби Алдервейрелд от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

CSKA se digao iz "mrtvih" u Leverkuzenu - Džagoev je smanjio, a Eremenko nadoknadio dva gola zaostatka za Bajerom.

31. minut - Monako pleše na Vembliju - 2:0 protiv Totenhema, strijelac Lemar.

Тоттенхэм - Монако 0:2. Томас Лемар от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

30. minut - Rijad Marez u punom sjaju - slobodan udarac i sjajan gol majstora iz Alžira. Lester vodi 2:0 na debiju.

27. minut - nakon malog zatišja, novi gol. Siti vodi protiv Menhengladbaha 2:0. Drugi gol Aguera, iz penala je pogodio ovoga puta Argentinac.

Čak 10 golova postignuto je za 18 minuta na devet utakmica.

Nema pogodaka u Madridu i Torinu.

Nevjerovatan rezultat u Varšavi - za 18. minuta, Borusija je postigla već tri gola protiv Legije. Nakon Gecea, pogodili su Papastatopulos i Bartra.

15. minut - Bajer je duplirao prednost protiv CSKA, golom Čalhanoglua. Monako je poveo na Vembliju, u duelu sa Totenhemom, golom Bernarda Silve.

Тоттенхэм - Монако 0:1. Бернардо Силва от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

13. minut - Lion je načeo Kranjčarev Dinamo - strijelac Toliso. Istovremeno gol i u Portu - Otavinjo za 1:0 protiv Kopenhagena.

9. minut - za Kuna Aguera golovi u Ligi šampiona nisu ništa novo - Argentinac je doveo Siti u vođstvo protiv Menhengladbaha. Asistirao je Kolarov.

U istom minutu poveo je i Bajer protiv CSKA, strijelac za vođstvo je Mehmedi.

7. minut - povela je Borusija Dortmund na gostovanju Legiji, golom Marija Gecea.

6. minut - gol za istoriju. Lester vodi u Brižu na debiju u Ligi šampiona - Mark Olbrajton strijelac.