Rotković "zapalio" Borisov arenu: Prvijenac u dresu Dinama za 3:3

Rotković, Foto: Dinamo Minsk
Ažurirano: 24.04.2016. 19:29h

Da je mogao da bira, Luka Rotković bi teško izabrao bolji trenutak za debitantski gol u dresu Dinama iz Minska.

Crnogorski napadač pogodio je u "klasiku" bjeloruskog fudbala, protiv najvećeg rivala BATE Borisova, i to u gostima za izjednačenje 3:3 u trećem minutu sudijske nadoknade!

Rotković je nakon gužve poslao loptu u mrežu za neopisivo slavlje tima Vuka Rašovića i gostujućih navijača na "Borisov areni".

U šampionatu Bjelorusije su odigrana četiri kola, a Dinamo će pokušati da svrgne sa trona četvorostrukog uzastopnog prvaka i posljednjih godina redovnog učesnika Lige šampiona.