Rudar i Lovćen bez pobjednika na Jazu

Duž crnogorskog primorja danas je igrano još nekoliko prijateljskih mečeva.
Rudar, Foto: Pvportal.me
Ažurirano: 08.02.2017. 18:10h

Rudar i Lovćen remizirali su 1:1 u prijateljskom meču na vještačkoj podlozi na Jazu.

Cetinjani su poveli golom Koreje u 33. minutu, dok je izjednačujući gol za Pljevljake postigao Radišić u 79.

Remi je i najrealniji ishod duela, jer Lovćen bio bolji u prvom, a Rudar u drugom poluvremenu.

Rudar: Radanović, Radišić, Alić, Reljić, Lakićević, Sopo, Brnović, Golubović, Božović, Šou, Melunović. Igrali su još: Radunović, Zečević, Jovanović, Tomašević, Nišikori, Vuković, Gačević, Popović.

Lovćen: Velimirović, Radenović, Ćuković, Tatar, Koreja, Bogdanović, Pejović, Montenegro, Nikolić, Đurović, Gemistos. Igrali su još: Jabučanin, I. Marković, Martinović, Vujanović, Sekulić, Bujiša.

Zeta je sa dva gola Pavla Krstovića savladala Liriju iz Prizrena sa 2:0, dok je Iskra remizirala sa Novim Pazarom 1:1.

Gosti su poveli golom Marića u 15, a Danilovgrađani izjednačili golom Agovića u 30. minutu.

Mreže su mirovale u duelu Petrovca i Koma, baš kao i u meču Bokelja i Igala, u prvom polufinalnom meču "Kupa Mimoze". Kotorani su bolje pucali penale (5:4) i plasirali se u finale, gdje će se sastati sa boljim iz duela Sutjeska - Grbalj.