1953 pregleda 0 komentar(a)
Nikolo Barela u duelu sa Lećeom, Foto: Twitter
Ažurirano: 19.01.2020. 19:54h

Juventus je dobio poklon, iako tek večeras igra utakmicu 20. kola Serije A.

Stigao je od Lećea, koji je zaustavio Inter - na stadionu "Via del mare" je bilo 1:1, pa aktuelni šampion može da pobjegne na četiri boda "crno-plavima" ako savlada Parmu.

Tim Antonija Kontea se mučio protiv sastava koji nema pobjedu kod kuće ove sezone, ali je dvadesetak minuta prije kraja poveo.

Pogodio je mladi štoper Alesandro Bastoni, izgledalo je da Inter grabi ka novom trijumfu, ali je Leće u 77. minutu golom kapitena Marka Mankozua došao do zasluženog remija...

Nakon dva vezana poraza (Torino i Juventus) Roma je reagovala i napravila dobru uvertiru za rimski derbi narednog vikenda.

"Vučica" je savladala Đenovu na "Marasiju" 3:1 golovima Džengiza Undera, Davidea Biraskija (autogol) i Edina Džeka.

Roma je opet sama na četvrtom mjestu, ima tri voda više i utakmicu više od Atalante.

Duel Breše i Kaljarija je završen neriješeno (2:2), a pobjednika nije bilo ni u meču Bolonje i Verone - 1:1.